משטחי בטיחות

כל מקום אשר מארח בתוכו ילדים צריך לשים בראש סדר העדיפויות את הבטיחות. ידוע כי ילדים הם אינם זהירים, שבירים יחסית ומועדים לנפילות ולהתרסקויות ולכן, יש אחריות מצד מפעיל העסק או הרשות המקומית להעניק לילדים ולהורים רמה מסוימת וסטנדרטית של בטיחות ומניעה של פציעה חמורה.

במקומות כמו ג'ימבורי או גני ילדים יש חשיבות גדולה להתקנה של משטחי בטיחות ייעודיים אשר יכולים לרכך את הנפילה ולמנוע פציעה ממשית. יש הרבה מאוד סוגים של משטחי בטיחות ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, אך נראה שכאשר שוקלים יופי ונראות לצד אפקטיביות, משטחי בטיחות בשילוב דשא סינטטי הם פתרון נהדר.

הורים אינם מבדילים רבות בין ג'ימוברי אחד למשנהו, אך מה שהם כן זוכרים זה את האלמנטים הבטיחותיים מהחוויה. משטח בטיחות העשוי מדשא סינטטי למעשה מעניק לוק והרגשה בטיחותית, אך יפה ומיוחדת כאחד. המשטח הזה הוא שדרוג משמעותי למשטחי הספוג או הפי וי סי הרגילים, מכיוון שהוא מדמה דשא ונותן לילדים הרגשה של "בחוץ".

משטחי בטיחות לא צריכים להגיע רק בתוך ג'ימבורי, הם אפקטיביים באותה מידה גם בגנים ציבוריים ובמתמחי משחקים בתוך פארקים. המשטחים מוסיפים למראה הכללי של המקום לאור העובדה שהם נראים טוב ומסודרים, בדיוק כמו דשא גזום, ונותנים הרגשה של מקום מטופח וכזה שמשקיע בעצמו ובבטיחות שלו, ושלא רק מתקין סוג של שטיח ומקווה לטוב. אתם חושבים שהצבע היחיד הוא ירוק, חשבו שוב, שכן אפשר לבחור ממגוון רחב של צבעי הקשת.

לשמור על עצמכם

לא רק מקומות לילדים נהנים מאותם משטחי בטיחות, אלא גם מקומות כמו קאנטרי קלאבים, מגרשי ספורט כאלו ואחרים, ואפילו חדר כושר. המשטחים מורכבים מחומרים ידידותיים לסביבה, הם עומדים בכל התקנים הנדרשים ואנשי המקצוע יודעים להתקין אותם בצורה נכונה עם דגש על בטיחות ועמידות.

בכל מקום בו נעשית פעילות ספורטיבית יש סכנות ואנשים, במיוחד ילדים, יכולים להיפצע בדרכים שונות ומשונות. משטחי בטיחות הפכו לסטנדרט בשנים האחרונות וכיום, עם כניסתם של משטחי בטיחות מדשא סינטטי לתמונה, יש כעת עוד אופציה נהדרת שנותנת ערך מוסף ויכולת להוסיף גם ליופי של המקום, מבלי לפגוע באלמנט הבטיחותי.

רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות משטחי בטיחות? התקשרו: 1700-704-044