דשא סינטטי

מרחבים ירוקים מתמחה בהתקנה איכותית ובגימור מושלם של דשא סינטטי איכותי. אנו מתקינין מגוון רב של סוגי דשא סינטטי שונים במגוון צבעים ומרקמים להקמת גינות נוי בבתים פרטיים, מגרשי כדורגל ומתחמים ציבוריים תוך שימוש במיטב המוצרים והמצעים המוצעים בתחום דשא מלאכותי.

מבצע חם לקיץ המתקרב!!!

דשא סינטטי איכותי 4 גוונים
גובה סיבים 40 מ"מ
18000 סיבים למטר מרובע
כולל אביזרים נילווים

איך מתקינים דשא סינטטי – מה השלבים?

התקנת דשא סינטטי הוא פתרון מומלץ לבית ולגינת הבית. אנחנו יכולים ליהנות מדשא סינטטי מסוגים שונים בצורה הטובה ביותר אך אנחנו צריכים להבטיח כי התקנת דשא סינטטי תהיה איכותית ביותר. ככל שההתקנה של הדשא תהיה יותר איכותית כך היא תחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר וזהו דבר חשוב ביותר עליו אנחנו צריכים לחשוב.

1)     השלב הראשון בהתקנת דשא סינטטי הוא הכנת השטח. עלינו לעקור כל דשא רגיל הקיים במקום, לרסס במקום כנגד מזיקים ולהבטיח כי השטח יהיה נקי. לאחר הכנת השטח עלינו לתחם אותו לגבול אותו. זהו דבר שרלוונטי בכל סוגי הדשא הסינטטי והוא בעל משמעות רבה אליה אנחנו צריכים להיות מודעים אליה. כאשר אנחנו מכינים את האדמה אנחנו צריכים להבטיח כי היא תהיה מהודקת וחזקה מתחת להתקנת הדשא הסינטטי.

2)     לאחר מכן עלינו להכין את התשתית להכנת הדשא הסינטטי המומלץ, עלינו לפרוס את היריעות המתאימות ולהבטיח כי נקבל הכנה איכותית לדשא. לצד זאת יש לפזר גם חצץ בכדי להבטיח כי התקנת הדשא תעבור בצורה הטובה ביותר.

3)     לאחר מכן אנחנו צריכים להקפיד לפרוס את הדשא עצמו. עלינו לנסות להשתמש בכמה שפחות משטחי דשא בכדי שיהיו כמה שפחות חיבורים בין משטחי הדשא השונים. בנוסף, עלינו להבטיח המשטחים יהיו כולם באותו כיוון בכדי שהדשא יראה אחיד ויפה. לאחר שפרסנו את המרבדים עלינו להדביק את המרבדים ולהתאים אותם למקום ההתקנה. את הדשא עצמו צריך לחתוך עם סכין יפני בקצוות שלו. עלינו להבטיח כי החיתוך יהיה איכותי וברמה הטובה ביותר ולא יגרום לחתכים מיותרים בדשא הסינטטי ובחתיכות שלו.

4)     השלב האחרון בהתקנת דשא סינטטי שעל פיו אנחנו צריכים לפעול הוא באמצעות קיבוע הדשא למשטח. קיבוע הדשא צריך לעשות באמצעות התקנת יתדות מיוחדות שאינן מחלידות. יתדות אלו הן הדרך הטובה ביותר בהתקנת דשא מלאכותי ויש לשים אותם במרחק של כמה סנטימטרים זו מזו. לאחר מכן אנחנו צריכים לפזר חול סילקט על הדשא הסינטטי ולהבריש את הדשא כנגד כיוון הסיבים.

20171108 095829 min


האם להתקין לבד או עם חברה?

עצם זה שאתם שואלים את עצמכם איך מתקינים דשא סינטטי סימן שתצטרכו חברה שתעשה את זה, התקנת דשא סינטטי דורשת מומחיות ומקצועיות רבה ולא כל אחד יכול לבצע אותה לבד. בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר מומלץ להיעזר בחברה מקצועית שתבצע את ההתקנה. חברה מקצועית יכולה לעזור לכם בצורה ניכרת בכדי להבטיח כי אתם תקבלו את האיכות הגבוהה ביותר של דשא סינטטי. עליכם לבחור בחברה מנוסה שתעזור לכם בצורה הטובה ביותר. ככל שתבחרו בחברה יותר אמינה כך תהיו בטוחים כי אתם תקבלו את הדשא האיכותי ביותר שיש. אל תתפשרו על נושא זה מכיוון שהוא חשוב ביותר. שימו לב עבודה עצמאית בהתקנת דשא סינטטי יכולה לגרום לכם לבעיה קשה ועל זה אתם צריכים לחשוב. על כן עדיף לבחור בחברה מקצועית שתסייע לכם בתהקנת הדשא ותעשה זאת בצורה הטובה ביותר.

חשיבות התקנה איכותית

התקנת כל סוגי הדשא הסינטטי אינה משימה קלה כל כך ואנחנו חייבים להבטיח כי ההתקנה של דשא מלאכותי תהיה האיכותית ביותר שיש. דשא סינטטי זה משהו שיכול להחזיק מעמד למשך שנים רבות עם פועלים עמו נכון. על כן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי שההתקנה של הדשא תהיה איכותית וטובה ותעזור לנו לבצע זאת בצורה הטובה ביותר. אם אנחנו רוצים ליהנות מהדשא למשך שנים ארוכות אנחנו צריכים להיעזר בחברה איכותית שתעזור לנו להתקין את הדשא בצורה הטובה ביותר. ככל שההתקנה של הדשא תיעשה על ידי חברה יותר מנוסה ויותר טובה כך אנחנו נבטיח כי ההתקנה שלה תהיה יותר איכותית.
20171112 161233 min