דשא סינטטי נפוליאון וקיסר נרקיס

הצורך בטיפוח של חצר או גינה פרטית הוא משהו שמטריד את מנוחתם של הרבה מאוד בעלי בתים פרטיים. הצורך להעמיד גינה יפה ומטופחת בחלק החיצוני של הבית הוא גדול, מכיוון החצר היא זו שנותנת את הרושם הראשוני לבאים מבחוץ ומעניקה את הייחודיות של בית פרטי. כדי להציג גינה יפה ומטופחת צריך לעבוד קשה, אפילו קשה מאוד, במיוחד בטיפוח של הדשא.

עבודה עם דשא היא אינה פשוטה, צריך להשקות אותו, לקצוץ אותו ובאופן כללי לתחזק אותו כל הזמן על מנת שיהיה שטוח, יפה, ירוק וללא קרחות. למרבית האנשים אין הזמן הדרוש, האנרגיות והכוחות ואפילו את הכסף שנדרש כדי לבצע השקיה מקיפה ונכונה. אותם אנשים מעדיפים לבלות את הזמן הפנוי הזה עם המשפחה או עם חברים, מאשר עם כובע טמבל בחצר.

יש מגוון פתרונות לאותם אנשים וחצרות, אשר יתנו את אותו דשא ירוק מושלם וללא צורך בתחזוקה כלל. מדובר בהתקנת דשא סינטטי איכותי אשר לא צריך להתעסק איתו כלל לאחר ההתקנה. דשא סינטטי איכותי הוא דשא ירוק, עם הרגשה נעימה, לא דוהה מהשמש ולא מאפשר לעשבים לחדור מהחלק התחתון שלו.

איכות של מראה ומגע

דשא סיננטי זוהי הגדרה כללית מאוד ובתוך כך יש עולם שלם של אפשרויות. דשא נפוליאון הוא הדשא הסינטטי הנפוץ והמוכר ביותר בארץ. הדשא הוא נעים במיוחד, מגיע במגוון גוונים של ירוק, כולל ירוק צהבהב, מה שמעניק לו מראה של דשא אמיתי לכל דבר. מרבית אנשי המקצוע ימליצו על דשא נפוליאון איכותי להתקנה מידית.

סוג פופולארי נוסף של דשא סינטטי הוא סוג קיסר נרקיס הקטיפתי. קיסר נרקיס הוא דשא סינטטי ששם יותר דגש על הרגשה, אך לא על חשבון נראות. הדשא מגיע במגוון צבעים ומתאים יותר לאנשים שמחפשים לשבת על הדשא וליהנות ממנו, ולא רק להסתכל עליו.

הדבר הכי חשוב בדשא סינטטי הוא לשים לב שמקבלים התקנה איכותית מאנשי מקצוע מנוסים. התקנה טובה תמנע חדירה של עשבים ותקלות כמו קרחות בפינות. בנוסף, אין מה לדאוג לגבי דהייה וריחות שונים, מכיוון שכאשר קונים דשא איכותי כמו נפוליאון או קיסר נרקיס מקבלים את הטוב ביותר.